Bebek Odası

0-4 Yaş Bebek Odaları   |   Kaplama ve Su Bazlı Lake Renk Seçenekleri için tıklayınız

BedRooms olarak 1999 yılından bu yana Türkiye temsilcisi olduğumuz İtalyan MarianiPlus firmasının bebek odası ve genç odası mobilyalarını ithal etmekteyiz. MarianiPlus İtalya’da 40 yılı aşkın bir süredir sadece çocuk mobilyaları üreten ve bu konuda uzmanlaşmış bir firmadır. Farklı tasarımlarının yanı sıra en önemli özellikleri ise Avrupa Birliği’nden çocuk odaları için güvenlik sertifikası almış ilk ve halen tek firma olmalarıdır.

Mariani’nin Cometa başlığı altında Design Studios’a tasarlattığı bu çok özel bebek odası serisinde Avrupa Topluluğundan sertifika alırken karyolalarda şart olan sağlam ama esnek ve yumuşak file yan korumalar, hem havadar olup, hem de diğer bazı malzemelerde olan ses problemini ortadan kaldırmaktadır. Bebek karyolalarının iki yanında da inme kalkma mekanizması vardır. Ayrıca yatakta çok pratik bir kademe sistemi bulunmaktadır. Boyaları su bazlı, cila ve malzemelerin tümü anti toxic olup çekmeceler ve tekerlekler stopludur. Çekmecelerde yavaş kapanan Ferrari mekanizmalar kullanılmaktadır. Kapanan ünitelerde hava boşlukları vardır. Beraberinde gelen şilteler ise %100 pamuk yüzeyli, hava geçiren, anti alerjik ve bebekler için özel yapılan cinstendir.


Bir bebek karyolası ve alt değiştirme ünitesinden oluşan bir takım, herhangi bir parça ilavesi olmadan modüllerin yer değiştirmesiyle 100*200cm altı çekmeceli ve sandıklı bir genç karyolası, başucu komodini, kademeli bir masa, ve tekerlekli kesondan oluşan bir genç odasına dönüşmektedir. Sistem modüler olduğu için istediğiniz en, boy ve tasarımda bir dolapla da odanızı tamamlayabilirsiniz.Tüm modülleri ister tamamı ahşap görüntüde, ister ahşap/lake karışık, isterseniz de tamamı lake olarak sipariş verebilirsiniz. Meşe, Ceviz ve Beyaz olmak üzere 3 ahşap alternatifi, 11 kaplama renk ve 19 adet su bazlı fırınlama usulü lake renk alternatifini istediğiniz adette renk kullanarak kombine edebilir üzerine de birçok kulp alternatifinden herhangi birini seçerek ısmarlayabilirsiniz.
Ayrıca odanızı neşelendirmek için BedRooms’un geniş duvar kağıdı ve tekstil koleksiyonlarından ve özel halı dokuma hizmetinden yararlanabilirsiniz.