Çocuk Odası

04-11 Yaş Çocuk Odaları   |   Kaplama ve Su Bazlı Lake Renk Seçenekleri için tıklayınız

BedRooms’un Türkiye distribütörü olduğu MarianiPlus bebek, çocuk ve genç odaları modüler bir sisteme sahiptir. Örnek oda resimlerinde görülen her modül, 3 ahşap alternatifi, 11 farklı kaplama renk, 19 adet su bazlı fırınlama usulü lake renk alternatifi ile birçok kulp seçeneği istenildiği gibi kombin edilerek üretilebilir.

Firmanın yerden kazandırmak amaçlı veya birden fazla çocuğu aynı odada yerleştirme düşüncesiyle hazırlanmış birçok değişik tasarımı bulunmaktadır.

Normal karyolalarda yatağın altı boş, arkadaş yataklı veya çekmeceli seçilebilmektedir. Arkadaş yatakları tekerlekli ve ayaklı olup normal yatak seviyesine yükselebilir.

Kitaplık ve dolap modüllerinde farklı en ve yükseklik alternatifleri kombine edilerek, neredeyse yerine göre kombinasyonlar çıkarılabilmektedir. Dolap kapaklarında giysileri tozdan korumak için tozluk bantları bulunur. Kitaplık ve dolap kapakları ve çekmeceleri yavaşlayarak kapanma mekanizmalıdır. Kapaklar ve çekmece önleri ileride farklı renkte lake veya kaplama kapaklarla da değiştirilebilmektedir.

Tüm BedRooms ürünleri için geçerli olan diğer önemli özelliklerle ilgili “Kalite ve Güvenlik” bölümüne, odanızı neşelendirmek için ise “Aksesuarlar” bölümüne göz atmayı unutmayınız.